Apartman Temizliği

Likya Temizlik

Apartman Temizliği

Apartmanlar, yaşayan insan sayısının yüksek olması nedeniyle temiz tutulması gereken yerlerdir. Her dairede yaşayanlar kendi yaşadıkları alanları temizlemese de ortak kullanım alanlarının temizliği için profesyonel hizmet alınması gerekir. Apartman temizliği hizmetini Likya Temizlik firmamız üstün kalitede sunar. Firmamızın sunduğu üstün kalitede hizmetten yararlanmanız halinde apartmanınızda temizlik için personel çalıştırmanıza gerek kalmaz.

Firmamızın görevlendirdiği personel tarafından apartman düzenli olarak temizlenebilir. Detaylı olarak yapılan temizlik ile apartmanın ortak alanlarında da hijyenin maksimum düzeyde sağlanabilir. Apartman temizliği denildiğinde pek çok kişinin aklına merdivenler gelir. Oysa merdivenlerin yanında bina giriş kapısı, merdiven korkulukları, varsa asansörün temizliği, binanın dış merdivenleri ve varsa bahçesinin temizliği gibi pek çok detay bulunur. Apartman temizliği hizmeti, deneyimli personelimiz tarafından sizleri memnun edecek düzeyde verilir.

Profesyonel Apartman Temizliği Hizmeti Almanın Avantajları

Büyük şehirlerde insanların yoğun hayatları nedeniyle apartmanların ortak alanlarının temizliğiyle ilgilenmek için zamanları bulunmuyor. Firmamızın sunduğu profesyonel hizmet almanın çok sayıda avantajı vardır. Bu avantajlar arasında şunların öne çıktığını görebilirsiniz:

  • Apartman temizliği için personel çalıştırmanıza, SGK ödemenize, iş güvenliği firması ile anlaşmanıza ve bütün bunlar için ayrı ödeme yapmanıza gerek bulunmaz.
  • Temizlik hizmetini profesyonel olarak veren personelimiz, siz yönlendirmeden görünen ve görünmeyen tüm noktaları temizler.
  • Temizlik malzemesi almanıza, bunun için de bütçe ayırmanıza gerek kalmaz.
  • Firmamızın deneyimli personeli temizliği düzenli olarak yapar ve böylece siz de hijyenik ortak alanlara sahip olabilirsiniz

Apartman Temizliği Fiyatları

Apartman temizliği yapan firma olarak sahip olduğumuz deneyim ve işimize verdiğimiz önemle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Referanslı, işinde uzman ekip ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm personelimiz işlerini eksiksiz yapmaktadır. Bunun yanında yetkili arkadaşlarımız tarafından da düzenli denetimler yapılır. Böylece müşterilerimizin memnun olmalarını sağlıyoruz.

Apartman temizliği firması olarak müşteri portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermiyor ve beklentilerinizin üzerine çıkmayı başarıyoruz. Apartman temizliği hizmetimizin detaylarını ve fiyatlar konusunda detaylı bilgi için Likya Temizlik firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Formu doldurarak randevu talebi iletebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

    Bir şehir yazın.