İnşaat Temizliği

Likya Temizlik

İnşaat Temizliği

İnşaat temizliği, yapımı en zorlayıcı temizlikler arasında yer alır. Günlük hayatta kullanılan temizlik malzemeleri inşaatlardan sonra kalan leke ve kalıntıların temizlenmesinde yeterli olmaz. Yeni yapılmış binalarda ya da tadilat yapılmasının ardından temizliğin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Likya Temizlik firmamız uygun temizlik malzemeleri, ekipman ve tecrübeli ekipleri ile inşaat sonrası temizliği mükemmel olarak yapar. İnşaat temizliğini firmamızdan hizmet alarak hızla yaptırabilirsiniz.

İnşaat sonrası yeni bir evde yaşamak son derece keyiflidir. Bunun yanında parke, seramik, mermer, pencere ve kapılarda bulunan inşaat kalıntıları temizlenmeden yeni evde yaşamanın keyfi istenen düzeyde olmaz. İnşaat temizliği sırasında doğru malzeme kullanımı büyük önem taşır. Yanlış malzeme kullanılması halinde zemin ve yüzeyler daha hiç kullanılmadan zarar görebilir.

İnşaat Temizliğinin Avantajları

İnşaat temizliği oldukça zordur ve eşyalar taşınmadan yapılması gerekir. Eşyalar taşındıktan sonra da yapılabilir ama istenen verimin alınması zor olabilir. Bunun için evinizin, dairenizin inşaat sonrası temizliğini firmamızın sunduğu üstün kalitede hizmetle yaptırabilirsiniz. İnşaat temizliği yapan firmamızdan bu hizmeti alarak şu faydaları görebilirsiniz:

  • İnşaat temizliğini yapmak için zaman kaybı yaşamazsınız
  • İnşaattan kalan leke ve kalıntıların tam olarak çıkması için uygun temizlik malzemesi ve ekipman kullanılır. Bu sayede zemin ve yüzeylerin zarar görmesinin önüne geçilir
  • Zamandan tasarruf yapılır ve yeni evinize taşınmak için uzun süre beklemenize gerek kalmaz

İnşaat Temizliği Fiyatları

Likya Temizlik firması olarak kaliteden kesinlikle ödün vermemekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve beklentilerinizin üzerine çıkan sonuçlar almanızı sağlıyoruz. İnşaat temizliğinde deneyimli ekiplerimizle hızlı sonuçlar alabilmenizi sağlıyoruz. Yeni evinizin temizliğini yapmak için zaman ayırmanıza gerek kalmamaktadır. Aksine profesyonel ekiplerimizin yaptığı inşaat temizliği sonrasında hijyenik evinize taşınabilirsiniz.

İnşaat temizliği yapan firma seçiminizi dikkatle yapmanız gerekmektedir. Hijyen sağlıklı bir hayat için son derece önemlidir. Firmamız kaliteden ödün vermez ve fiyatlarını da uygun olarak belirler. Bu şekilde inşaat temizliğinin yanında ev temizliğini de bizlere düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Böylece detaylı temizlik yapmak için zaman ayırmanıza gerek kalmaz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Formu doldurarak randevu talebi iletebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

    Bir şehir yazın.