İstanbul Temizlik Şirketi

Likya Temizlik

İstanbul Temizlik Şirketi

İstanbul temizlik şirketi olarak üstün kalitede hizmet sunmaktayız. Likya Temizlik firmamızın tecrübeli ekibi ile temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sağlıyoruz. Temizlik insan yaşamı için olmazsa olmazdır. Evde, ofiste, apartmanların, sitelerin ortak kullanım alanlarında düzenli temizlik yapılması gerekir. Uzmanlaşmanın önemli olduğu günümüzde firmamız temizlik ve hijyen konularında uzman ekipleri ile hizmet veriyor. Bizler %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor ve güçlü referanslarımız ile müşteri portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

likyatemizlik
  • Hizmetlerimizde gecikmeye kesinlikle yer vermiyoruz. Tam söz verdiğimiz saatte, belirtilen sayıda personel ile geliyoruz.
  • Temizlik sırasında sağlığa zararlı kimyasallar içeren malzeme kullanmıyoruz.
  • Modern teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile zeminlerin ve yüzeylerin aşınmasını, leke oluşumunu önlüyoruz.
  • Uygun fiyata üstün kalitede hizmet alabilmenizi sağlıyoruz.
  • Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

İstanbul Ev Temizliği

Temizlik en büyük ihtiyaçlar arasında yer alır. Pek çok insanın detaylı temizlik yapmak için yeterli zamanı bulunmaz. Özellikle çalışan kadınların iş dönüşü ya da tatil günlerinde temizlik için zaman ayırmaları mümkün olmaz. Bundan dolayı ev temizliği için profesyonel hizmet alınması yararlı olur. Detaylı temizlik denildiğinde evin içinde akla gelen gelmeyen her nokta bulunur. Aynı zamanda her zemin ve eşya için ayrı temizlik malzemesi ve ekipmanı kullanılması gerekir.

İstanbul ev temizliği hizmeti veren uzman ekiplerimiz her detaya önem verir. Ayrıca temizlik bezi gibi malzemeler eviniz için özel olarak temin edilir. Düzenli aralıklarla evinizin temizliğini firmamızın deneyimli ve güvenilir ekipleri ile yaptırabilirsiniz. Müşterilerimizin güven konusunda içlerinin rahat olmasını istiyor ve evinizin içine girecek personelin güvenilir olma konusunda araştırmasını da yapıyoruz. 

İstanbul Ofis Temizliği

Ofisler çalışan kişilerin günlerinin büyük bölümünü geçirdikleri alanlardır. Ofis çalışanlarının günlük olarak kendi masalarının temizliğini yaptıkları görülür. Ya da ofiste bulunan temizlik personeli günlük temizliği yapabilir. Bu kesinlikle yeterli değildir. Tıpkı evlerde olduğu gibi ofis temizliği de detaylı olarak yapılmalıdır. Ancak bu şekilde çok sayıda insanın gün boyu birlikte olduğu alanlarda hijyenik bir ortam sağlanabilir.

İstanbul ofis temizliği yapan firma seçimini Likya Temizlik firmamızdan yana yapabilirsiniz. Bu şekilde güvenilir bir şirketten hizmet alabilir ve ofisinizde bulunan evrak ve kıymetli eşyaların kaybolması, kırılması gibi sorunlar olmayacağından emin olabilirsiniz. Ofis temizliğini detaylı olarak yapmak için mesai saatlerinin bitmesini beklemekteyiz. Boş olduğu saatlerde tüm yüzey ve zeminleri, görünen ve görünmeyen her noktayı detaylı olarak temizlemekteyiz. Ofis temizliği için profesyonel hizmet alarak çalışanlarınızın iş veriminin artmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Apartman Temizliği

Apartmanlar pek çok dairenin bulunduğu yapılardır. Apartman sakinleri evlerinin içinin temizliğini yapmakla birlikte ortak kullanım alanlarını temizlemezler. Bundan dolayı apartman temizliği için profesyonel hizmet alınması gerekir. Apartmanların düzenli temizlenmesi binada sağlıklı bir yaşam için gereklidir. Apartman temizliği denilince akıllara merdiven temizliği gelir. Oysa binalarda yapılan temizlik çok daha detaylıdır.

Merdivenler, apartman girişi, merdiven korkulukları, apartmanın bahçesi, bina giriş kapısı asansörün içi, kapıları gibi çok sayıda noktanın temizliğinin yapılması gerekir. Hiçbir nokta atlanmadan uygun temizlik malzemesi ve ekipman ile apartmanınızın temizliğini firmamıza yaptırabilirsiniz. Binanızın temizliği için personel çalıştırmanıza gerek kalmaz.

Likya Temizlik firmamızın görevlendirdiği personel belirlenen aralıklarla gelerek temizliği düzenli olarak yapar. İşinde uzman olması ile de hijyenin maksimum seviyede oluşmasını sağlar. Apartmana temizlik malzemesi almak gibi ilave masraflara girmenize de gerek yoktur. Sizin ve çocuklarınızın apartmanın ortak alanlarının temizliğinden emin olarak kullanmanız mümkün olur.

İstanbul İnşaat Temizliği

İnşaatı yeni bitmiş bir evde yaşamak her insanın istekleri arasında yer alır. Bunun yanında inşaat sonrası temizlik ise son derece zorlayıcıdır. İnşaat temizliği konusunda deneyimli olmayan kişilerin yapacakları temizlikten istenen sonuçların alınması mümkün olmaz. Aksine yanlış temizlik malzemesi kullanımı ile zemin ve yüzeylerde geri dönüşü olmayan lekeler, aşınmalar ortaya çıkabilir. İnşaat temizliği konusunda deneyimli ekiplerimizin verdiği kaliteli hizmetle kesinlikle böyle durumlar ile karşılaşmazsınız. Yeni eviniz ekiplerimiz tarafından detaylı olarak temizlenir. Tertemiz olan yeni evinize güvenle taşınabilirsiniz.

İnşaat temizliği, tadilat yapılması sonrasında da ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alır. Yeni inşaatlarda taşınma olmadan önce temizliğin yapılması tüm yüzeylerin ve zeminlerin rahatça temizlenmesinde kolaylık sunar. Bunun yanında içinde eşya olan evlerde de tadilat yapılabilir. Böyle durumlarda da uygun ekipmanlar ve temizlik malzemesi ile eşyalarınıza kesinlikle zarar vermeden temizliği yapmaktayız. istanbul inşaat temizliği yapan şirket olarak müşterilerimizden inşaatın ya da tadilatın tamamen bitmesini beklemelerini rica ediyoruz. Çünkü yapılan temizlikten sonra tekrar inşaata devam edilmesi yapılan temizliğin anlamını kaybetmesine neden olur.

İstanbul Villa Temizliği

Villada yaşamak son derece keyifli olmakla birlikte villa temizliği oldukça yorucudur. Tek başına bir kişinin detaylı olarak temizlik yapması mümkün olmaz. Villa temizliğinde mutfak, banyo, salon ve odalar gibi iç mekanların yanında bahçe, kış bahçesi, havuz kenarı gibi alanların da temizlenmesi gerekir. Her alan için ayrı ekipman ve temizlik malzemesi kullanılması gerekir. Likya Temizlik firmamız villa temizliğinde uzman ekipleri ile hızlı hizmet sunar.

Hijyenik bir ortamda yaşamak için detaylı temizliğin düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız bu ihtiyacınızı uygun fiyatlarla karşılamanızı sağlar. İstanbul villa temizliği yapan firma arayışınıza sunduğumuz üstün kalitede hizmet ile son veriyoruz. Hijyenik temizliğin profesyonel ekiplerle yapılması ile siz de sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Güçlü referanslarımız ve güvenilir olmaya verdiğimiz önemle İstanbul’un en çok tercih edilen temizlik firması olmaya devam ediyoruz. Siz de temizlik ihtiyaçlarınıza hijyenik ve ekonomik çözümler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Formu doldurarak randevu talebi iletebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

    Bir şehir yazın.