Ofis Temizliği

Likya Temizlik

Ofis Temizliği

Ofis temizliği çalışma ortamının hijyenik olması için son derece önemlidir. Ofislerde iş veriminin artması için temiz ve hijyenik bir ortamın bulunması şarttır. Yeterli derecede temiz olmayan ofislerde çalışan kişiler daha fazla hasta olma riski ile karşılaşırlar. Bundan dolayı da iş verimi düşer. Ofis temizliği için firma arayışındaysanız Likya temizlik firması olarak ofislerinizin temizliğini profesyonel ekiplerimizle yapıyoruz. Ofis temizliğinde mutlaka profesyonel ekiplerin görev alması gerekir. Ofis çalışanlarının bireysel olarak yaptıkları temizlikten yeterli düzeyde verim alınması mümkün olmaz. Günlük olarak yapılan temizlikler yeterli değildir. Haftalık, aylık olarak düzenli profesyonel temizlik hizmeti alınması gerekir.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis temizliği düzenli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Bazı insanların evlerinden çok ofislerinde zaman geçirdikleri bilinir. Ofislerde de mutfak, banyo, lavabo, tuvalet gibi alanları çok sayıda kişi aynı anda kullanır. Uygun temizlik malzemesi ve profesyonel bir ekiple temizliğin yapılması halinde alınan sonuçtan memnun kalabilirsiniz. Ofis temizliği yapan bir firma olarak bizler şu şekilde ofis temizliği yapıyoruz:

  • Ofis temizliği için mesai saatlerinin bitmesi beklenir ve bu şekilde personelin çalışmasında sorun oluşmaz
  • Ofisin büyüklüğüne bağlı olarak uygun sayıda personelden oluşan ekip gelir. Ekibin yanında gerekli temizlik malzemesi ve ekipman bulunur
  • Masa üstü, zeminler, pencere, kapı, lavabo ve mutfak gibi görünmeyen yerlerin temizliği de yapılır
  • Temizlik belirtilen süre içinde yapılarak bitirilir

Ofis Temizliği Fiyatları

Firmamız, diğer temizlik alanlarında olduğu gibi ofis temizliği alanında da oldukça başarılıdır. Tüm personellerimiz referanslıdır ve ofislerde temizlik yapacak personelin güvenlik soruşturması yapılır. Temizlik sırasında sağlığınızı olumsuz etkileyecek temizlik maddeleri kullanmamaktayız. Hijyeni tam sağlayan aynı zamanda solunması ya da temas edilmesi durumunda sağlığa zararı olmayan maddeler kullanıyoruz.

Likya Temizlik firmamız ile çalıştığınız takdirde ofisinizin temizliğini istediğiniz aralıklarla düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Hijyenin üst düzey olduğu temizlikler mesai saatleri dışında yapılır. Bu süre içinde ekibin başında yetkili personelimiz bulunur. Sizin kontrol için bulunmanıza, dinlenme saatlerinizi de ofisinizde geçirmenize gerek yoktur. Ofis temizliği fiyatları, ofis büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli ofis temizliği hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Formu doldurarak randevu talebi iletebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

    Bir şehir yazın.