Koltuk Yıkama

Likya Temizlik

Koltuk Yıkama

Evlerde ve iş yerlerinde olan koltuklar sürekli kullanılmaktan dolayı kısa sürede kirlenirler. Bundan dolayı da sık sık temizlenmeleri gerekir. Koltukların silinmesi hijyen açısından kesinlikle yeterli değildir. Likya Temizlik firmamızın verdiği koltuk yıkama hizmeti ile mikrop, virüs, leke ve kirden arınmış koltuklara sahip olabilirsiniz.

Likya Temizlik firmamız profesyonel ekibi, son teknolojiye sahip ekipmanları ile koltuklarınızın tertemiz olmasını sağlar. Sektörde uzun yıllardır yer almanın deneyimi ile sizlere hizmet sunuyoruz. Bizler koltuk yıkama hizmetinde şu noktalara önem veriyoruz:

  • İşinde uzman ekiplerimiz tam belirlenen saatte adresinize gelir ve koltuklarınızı yıkayarak tertemiz yapar
  • Koltukların kumaşlarının korunması amacıyla zararlı kimyasallar içermeyen özel temizlik malzemeleri ve ekipman kullanılır.
  • Koltuklar üzerinde bulunan kir, toz ve lekeler gibi aynı zamanda bakteri, virüs ve mikroplardan da arınması sağlanır.
  • Profesyonel, aynı zamanda güvenlik prosedürlerinden geçirilmiş güvenilir kişiler evinize gelerek koltuklarınızı kirden arındırır.

Koltuk yıkama firması olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Temiz hijyenik koltuklara sahip olmak için zaman kaybetmenize izin vermiyoruz. Likya Temizlik firmamızla iletişime geçtiğinizde sizin en uygun olduğunuz zaman için randevu oluşturuyoruz. Tam randevu saatinde adresinize geliyor ve koltukların yıkanması işlemini titiz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Koltukları yıkarken kesinlikle diğer eşyalara zarar vermiyor ve evinizin dağılmasına da izin vermiyoruz. Sizleri hiç yormadan koltuklarınızın hijyenik olmasını sağlıyoruz. Uzun yıllardır kullanılmaktan dolayı eski görünen koltuklarınız dahi firmamızın son teknolojiyi kullanarak hizmet vermesi sonrasında tekrar yeni görünümüne sahip olabilir.

Buharlı koltuk yıkama yapıyor ve hijyenik olmasını sağlıyoruz. Bakteri ve virüslerin yok edilmesi ile koltuklarınızı güvenle kullanabiliyorsunuz. Koltuk yıkama firması olarak bizleri tercih ettiğinizde alacağınız sonuçtan yüzde yüze yüz memnun olabilirsiniz. Uygun fiyatlı koltuk yıkama hizmetimizden yararlanabilir ve bütçenizi zorlamadan hijyenik koltuklara sahip olabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Formu doldurarak randevu talebi iletebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

    Bir şehir yazın.