Dış Cephe Temizliği

Likya Temizlik

Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cephelerinin temizliği de en az içlerinin temizliği kadar önemlidir. Binaların estetik görünmeleri amacıyla dışlarına çeşitli kaplamalar yapılır. Bu kaplamaların ve camların düzenli şekilde temizlenmesi gerekir. Likya Temizlik firmamız tarafından bina dış cephe temizliği profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Dış cephe temizliği kullanılan kaplamaya uygun olan temizlik malzemesi ile titiz şekilde kısa sürede yapılır.

Plaza, rezidans ve apartmanların dış cephelerinin temizliğini uzman ekiplerimizle yapıyor ve görselliğin mükemmel olmasını sağlıyoruz. Firmamızın kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetten yararlandığınız takdirde binanızın dış cephesinin tertemiz olduğunu görebilirsiniz. Dış cephe temizliği hizmetimizde şu noktalara dikkat ediyoruz:

  • Binanın dış cephesinde kullanılan kaplamanın cinsine uygun temizlik malzemesi kullanıyor, temizlerken aynı zamanda kaplamanın zarar görmesinin önüne geçiyoruz.
  • Maksimum güvenlik önlemi alıyor ve temizlik sırasında istenmeyen kazalar olmasının önüne geçiyoruz.
  • Profesyonel ekiplerimizle temizliği yapıyor ve dış cephede oluşan bütün kir ve lekelerin çıkmasını sağlıyoruz.

Dış cephe temizliği yapan firma seçimini dikkatle yaptığınız takdirde alacağınız hizmetten yüzde yüz memnun olabilirsiniz. Dış cephe temizliği konusunda sahip olduğumuz deneyimi müşterilerimize sunuyoruz. Bina kaplamalarını temizlemenin yanında onları koruyor ve ömürlerinin uzamasını sağlıyoruz. Temizliği uygun hava koşullarında yeterli sayıda personel ile yapıyor ve belirttiğimiz süre içinde tamamlıyoruz. Planlı ve programlı çalışıyor, bina kaplamalarının yanında camlarını da temizliyoruz.

Dış cephe temizliği firması olarak sunduğumuz kaliteli hizmetle müşteri portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor ve binalarınızın düşük bütçeli maliyetlerle sürekli temiz görünmesini sağlıyoruz. Likya Temizlik firmamız ile iletişime geçerek sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Binanızın dış cephesinin temizliğini firmamıza düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Böylece sürekli olarak şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Dış cephesi tertemiz olan binanızın değerini de artırabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Formu doldurarak randevu talebi iletebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

    Bir şehir yazın.