Merdiven Temizliği

Likya Temizlik

Merdiven Temizliği

Binaların ortak kullanım alanları olan merdivenlerinin temizliği düzenli olarak yapılması gerekir. Merdiven temizliği yapan firma olarak Likya Temizlik firmamız profesyonel ekipleriyle yanınızda yer alır. Binalarda yaşayan kişiler kendi özel yaşam alanlarını temizlerken merdivenleri temizlemezler. Bunun için özel görevlilerin olması gerekir.

Merdiven temizliği için görevli çalıştırmak yüksek maliyetlerle karşılaşılmasına neden olabilir. Firmamızın sunduğu bu hizmetten yararlanmanız halinde binanızda merdiven temizliği için personel çalıştırmanıza gerek kalmaz. Bu şekilde çok daha uygun maliyetlerle temiz ve hijyenik merdivenlere sahip olabilirsiniz. Likya Temizlik firmamız tarafından sunulan merdiven temizliği hizmeti şu şekildedir:

  • Firmamızın personeli tarafından merdivenler, merdiven korkulukları, bina girişi, bina kapısı gibi ortak alanlar düzenli olarak temizlenir.
  • Merdiven temizliği yapılırken görevlinin kontrol edilmesine gerek kalmaz. Kontroller firmamızın yetkili personeli tarafından gerçekleştirilir.
  • Merdivenlerin temiz aynı zamanda hijyenik olması için bakterileri yok eden özel temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanılır.

Merdiven temizliği firması olarak profesyonel ekiplerimiz ve üstün kalitede hizmetimizle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmeti almanız halinde merdivenleriniz düzenli olarak temizlenir. Ayrıca temizlik sırasında kullanılacak olan malzemeleri ve ekipmanları almanıza gerek kalmaz. Bu anlamda ihtiyaçlar firmamız tarafından karşılanır. Binanın büyüklüğüne bağlı olarak yeterli sayıda gönderilen personel tarafından merdivenlerin temizliği belirlenen süre içinde tamamlanır.

Merdivenlerin temizliği hizmetini firmamızdan uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu şekilde SGK, iş güvenliği, maaş gibi yüksek maliyetler ile karşılaşmanıza gerek kalmaz. Aksine çok daha uygun maliyetlerle binanızın ortak kullanım alanlarının temiz ve hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Merdiven gibi ortak alanlarınızın her zaman temiz ve hijyenik olması için merdiven temizliği firması olarak hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Formu doldurarak randevu talebi iletebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

    Bir şehir yazın.